Ari Eskelinen oljemålning

442622

ARI ESKELINEN (född 1953): "Serene", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Ari Eskelinen 2015 AE, blandteknik på duk, 145x145 cm

Rum 2

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3095451
5 600
3095449
5 400
3095444
5 200
3095437
5 000
3095435
4 600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.