Ivar Morsing olja

442611

IVAR MORSING (1919-2009), Figur i landskap, signerad I. Morsing, olja på pannå, 34x33 cm, handförgylld ram

Fack 20

Ivar Morsing olja

Budhistorik (7 bud)
3096104
1 700
3096103
1 600
3096102
3088614
3086173
700

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.