Skrivbord jugend

442601

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, profilerad skiva i marmor, bemålad, höjd ca 73, 50x123 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 21

Skrivbord jugend

Budhistorik (16 bud)
3096885
3096875
2 800
3096831
2 600
3096831
2 400
3096774

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.