Svensk Slott och herresäten

442596

SVENSKA SLOTT och HERRESÄTEN, vid 1900-talets början. Red. Albin Roosval. Stockholm, Rikt illustrerad.
Röda samtida skinnband, guldpressad ram och vapen i guldtryck på främre pärm. 9 vol

Proveniens: Rashammar

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 7, Hylla 4

Svensk Slott och herresäten
Budhistorik (26 bud)
3097311
4 400
3094547
4 200
3094547
3 800
3094387
3 600
3093873
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.