Enrico Baj färgetsning med collage

442591

ENRICO BAJ (1924-2003), General, signerad och numrerad Baj 54/75, etsning och akvatint i färg med collage, 49x39 cm

Fack 12

Budhistorik (8 bud)
3096181
3096175
3090036
3089775
3088613
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.