Ferdinand Fagerlin oljemålning

442578

FERDINAND FAGERLIN (1825-1907): Interiör med eldstad, signerad Ferd. Fagerlin, olja på duk, 31x40 cm

Mindre ytrepor

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Budhistorik (2 bud)

3089094
1 400
3077147

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.