Matbord England

442573

MATBORD, England, 1900-tal, Th Thomas Glenister Company, mahogny, höjd 74, 183x104 och 2 iläggsskivor a 61 cm vardera

Skivor med repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 3

Matbord England

Budhistorik (69 bud)
3094117
36 000
3094111
35 000
3094102
34 000
3094108
34 000
3094102
33 000

Slutpris SEK:
36 000
3 625 EUR, 4 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.