Mason oljemålning

442555

F MASON (1800-tal): "The Mill", signerad och daterad 1898 eller 1895?, olja på duk, ca 30x40 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Mason oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3089629
2017-02-21 20:56:57

2017-02-25 kl 21:26
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.