Karmstolar

442553

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets slut, gul textilklädsel, sitthöjd 46 cm

Fläckar och slitage

Rum 4

Karmstolar

Budhistorik

2017-02-23 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.