Charlotte Wahlström

442552

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Sommarlandskap med figurer, signerad Charlotte Wahlström, olja på pannå, ca 23x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Charlotte Wahlström

Budhistorik (16 bud)
3093981
1 600
3094082
3093981
1 400
3094079
1 300
3093981

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.