Holländs skola

442539

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Erotisk scen, olja på duk, uppfodrad, ca 19x25 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Holländs skola

Budhistorik (6 bud)
3088879
2 400
3085429
1 700
3085427
3085425
1 300
3080406

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.