Gravyrer

442537

GRAVYRER, 4 st, 18/1900-tal, varierande mått

Proveniens: Rashammar

Fack 50

Gravyrer

Budhistorik (22 bud)
3098087
1 600
3098083
3098086
3098083
1 400
3098085
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.