Tysk skola Maria himmelsfärd

442530

TYSK SKOLA (1600-tal): Maria himmelsfärd, olja på kopparplåt, påskrift ā tergo, ca 34x26 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Tysk skola Maria himmelsfärd

Budhistorik (6 bud)
3097192
8 000
3088311
3088309
1 900
3086232
3085763

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.