Oljemålning 1800-tal

442519

D´ANDICAN (1800-tal), tillskriven: Kvinna plockar fåglar, signerad, olja på pannå, ca 16x13 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3097451
1 600
3096520
3089611
1 300
3089610
3089609

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.