Roland Svensson akvarell

442518

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris, skiss för lito", signerad Roland S, akvarell, ca 26x39 cm

Kundcenter

Roland Svensson akvarell

Budhistorik (29 bud)
3090630
19 500
3090012
19 000
3090012
18 500
3087048
18 000
3087048
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.