Lavakaméer 1800-tal

442514

LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm

Två med skador, smärre slitage

Guld/Smycken

Lavakaméer  1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3092937
3092932
2 400
3092768
3092665
3092664
950

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.