Fåtöljer svart skinnklädsel

442513

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, mahogny med svart skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Skadad klädel, ytskador, ben med avskav

Rum 15

Fåtöljer svart skinnklädsel

Budhistorik (19 bud)
3093808
1 400
3093800
1 300
3093799
3092197
3093797

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.