Oidentifierad konstnär

442509

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man och kvinna med fiskar, olja på duk, ca 83x59 cm

Lagningar, dukskador

Konst, Teckningar

Rum 9

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (4 bud)

3094115
450
3085918
3084504
3077116

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.