Johan Gustav Sanberg oljemålning

442506

JOHAN GUSTAV SANDBERG (1782-1854): Man med häst, signerad Sandberg pinx, ca 25x23 cm

Proveniens: Rashammar

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
3097191
5 800
3098427
5 600
3097191
5 400
3098426
5 200
3097191
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.