Bordslampa 1800-tal

442501

BORDSLAMPA, 1800-tal, mässing, kupa i glas, höjd ca 64 cm

Omarbetad, smärre bucklor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3093436
550
3092870
500
3092870
3087493

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.