Barnmöbel 1900-talets första hälft

442493

BARNMÖBEL, 2 dlr, 18/1900-tal, bemålad, bestående av skrivbord med låda, stol, skrivbordets mått höjd ca 68,5, 82x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Omarbetade, senare bemålning

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
3091876
3092987
3091876
1 900
3092986
1 800
3091876
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.