Skål Agne Aronsson

442488

AGNE ARONSSON (1924-1990), skål, 1900-talets mitt, monogramsignerad, vit sicksack dekor, höjd 12, diameter 18 cm

Ändringar/tillägg
Skall vara Agne Aronsson

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Monter 8

Skål Agne Aronsson

Budhistorik (3 bud)

3094364
3094192
3082387

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.