Georges Kugelmann-Benda affisch

442487

GEORGES KUGELMANN-BENDA (Frankrike, 18/1900-tal): Mistinguett, signerade i trycket G.K. Benda, ca 1913, affisch tryckt i färglitografi, ca 152x114 cm

Upplagd på textil

Visas på begäran

Budhistorik (14 bud)
3094705
5 600
3084465
3 200
3084464
3084463
2 800
3084462
2 600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.