Notställ jugend

442474

NOTSTÄLL, 1900-talets början, jugend, svartmålat, hjultrissor, höjd ca 93, 44x28 cm

Slitage, repor, en dekorelement något snett

Rum 12

Notställ jugend

Budhistorik (12 bud)
3079339
850
3093853
3079339
750
3093790
700
3079339
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.