Maria magdalena oljemålning

442473

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Maria magdalena, olja på duk, ca 75x61 cm

Dubblerad, krackeleringar, duklagning

Konst, Äldre måleri

Maria magdalena oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3094145
3094140
1 800
3093676
1 700
3093674
1 600
3093010

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.