Leonard Wiedh oljemålning

442468

LEONARD WIEDH (1866-1938): Hamnmotiv, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 40x70 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3093376
750
3093032
700
3092011
650
3091089
600
3090561
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.