Ljusstakar rokokostil silver

442465

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, för 3 ljus vardera, svenska importstämplar, höjd 23,5 cm

Bottenplatta i nysilver med gravyr, lösa ljusmanchetter i nysilver

Silver, Övriga silverföremål

Ljusstakar rokokostil silver

Budhistorik (5 bud)
3090965
2 400
3090330
3088991
3088024
1 800
3077322

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.