Virginia Larsson akvarell

442463

VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Teadags, signerad Virginia Larsson Rom, akvarell, ca 50x40 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Virginia Larsson akvarell

Budhistorik (19 bud)
3093239
2 600
3091202
2 400
3087906
3091200
3087906

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.