Golvlampa Böhlmark

442462

GOLVLAMPA, Böhlmark, 1950-tal, bemålad plåt, metall, höjd ca 129 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa Böhlmark

Budhistorik (12 bud)
3092939
1 600
3090456
3088247
1 400
3090454
1 400
3088247
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.