Frans Wilhelm Odelmark

442458

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Kyrkointeriör, signerad F.W. Odelmark, akvarell, ca 34x23 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (7 bud)
3098004
1 300
3096511
3098003
3096511
3085110
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.