Oidentifierad konstnär oljemålning

442457

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Sydländsk familjeidyll, signerad Louis, olja på pannå, ca 40,5x30,5 cm

Fack 39

Budhistorik (9 bud)
3093219
650
3093652
650
3093219
600
3093650
550
3093219
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.