Edvard Perséus oljemålnig

442456

EDVARD PERSÉUS (1841-1890): Läsande modell, signerad, olja på duk, ca 60x100 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Edvard Perséus oljemålnig

Budhistorik (14 bud)
3099125
9 600
3099121
9 000
3099118
8 800
3099112
7 600
3098623
7 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.