Bordsdekoration 1800-talets slut

442449

BORDSDEKORATION, 1800-talets slut, bemålad och bronserad metall, putto med korgar, höjd ca 17 cm

Smärre färgbortfall och bucklor

Diverse

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
3092507
3092506
900
3092423
650
3079484
500
3077085

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.