Walter Webb oljemålning

442448

WALTER WEBB (England 1810-1851), tillskriven: Kustmotiv, olja på duk, ca 36x61 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Walter Webb oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3098371
550
3096739
500
3092038
450
3089979
3089618

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.