FW Odelmark akvarell

442444

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Alhambra, signerad FW Odelmark Alhambra, akvarell ca 50x34 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

FW Odelmark akvarell

Budhistorik (9 bud)
3099048
2 400
3099045
3099044
3097993
1 900
3091842
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.