Ljusstakar barockstil

442439

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, barockstil, höjd ca 39 cm

Smärre bucklor

Diverse

Rum 19

Ljusstakar barockstil

Budhistorik (3 bud)

3085355
550
3085354
3085067

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.