Harry Wichmann oljemålning

442438

HARRY WICHMANN (1916-1993): Figurscen i blått, signerad och daterad Wichman -51, olja på pannå, ca 54x64 cm

Proveniens: Rashammar

Pannåskador

Fack 36

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3098168
3085248

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.