Ludvig Hedin tillskriven

442431

LUDVIG HEDIN (1826-1917), tillskriven: "Torgbrunnen", akvarell, ca 52x36 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Ludvig Hedin tillskriven
Budhistorik (22 bud)
3098534
1 600
3098546
3098534
1 400
3098543
1 400
3098534
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.