Venetiansk skola kretsen kring Diziani

442426

VENETIANSK SKOLA (omkring 1730), kretsen kring Diziani: Rebecca vid brunnen, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x45 cm

Proveniens: Rashammar

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (10 bud)
3098291
15 500
3098090
15 000
3098090
14 000
3098287
13 500
3098090
13 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.