Holländsk skola 1800-tal Rotterdams hamn

442417

HOBBE SMITH (Holland, 1862-1942), tillskriven, Rotterdams hamn, signerad H Smith, olja på duk, 101x151 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (7 bud)
3087561
12 000
3087557
10 000
3085959
5 000
3085958
1 600
3081541

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.