Solur 1900-tal

442416

SOLUR, 1900-talets andra hälft, bemålat järn, detaljer i koppar, fot med sockel föreställande mansfigur, höjd ca 78 cm

Diverse, Trädgård

Rum 15

Solur 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
3090553
1 700
3086384
1 600
3090552
1 600
3086384
3084544

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.