Theodor Eichler brons 3 D

442415

THEODOR EICHLER (1868-1946): "Der Sklavin Los", signerad Eichler, bron, monterad på stensockel, total höjd ca 29 cm

Sockeln med smärre nagg och ytslitage

Konst, Skulpturer

Theodor Eichler brons 3 D

Budhistorik (4 bud)

3091802
3 200
3078634
3078632
2 800
3075172

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.