Italiensk skola 16/1700-tal

442408

ITALIENSK SKOLA (16/1700-tal): Madonna med barnet, barock, olja på kopparplåt, ca 15,5x12 cm

Proveniens: Rashammar

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Italiensk skola 16/1700-tal

Budhistorik (41 bud)
3097890
10 500
3097190
10 000
3097883
10 000
3097190
9 800
3097882
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.