Harry Wichmann oljemålning

442407

HARRY WICHMANN (1916-1993): Flicka med bukett, signerad och daterad Wichman -54, olja på pannå, ca 88x46 cm

Proveniens: Rashammar

Fack 24

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3097390
1 600
3096900
700
3096898
650
3096883
600
3096881
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.