Kuddar Josef Frank

442404

ESTRID ERICSON, kuddar, 4 st, Svenskt Tenn, "Elefanter", ca 45x45 cm

Slitage och mindre skador

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 12

Kuddar Josef Frank

Budhistorik (28 bud)
3091645
2 400
3091644
3091641
3091638
1 900
3091637
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.