Rökelsekar

442402

RÖKELSEKAR, sopstone, Kina, 1900-tal, höjd ca 18,5 cm

Proveniens: Rashammar

Skador, lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Rökelsekar

Budhistorik

2017-02-25 kl 21:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.