Matbord i teak

442401

MATBORD, teak och björk, 1900-talets mitt, höjd 72, 100x75 cm med 2 utdragsskivor a 40cm vardera

Slitage

Rum 20

Matbord i teak

Budhistorik (21 bud)
3091564
3091611
1 900
3091564
1 800
3091610
1 700
3091564
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.