Oljemålning Holland 1800-tal

442400

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv med fiskare, Holland, olja på plåt, ca 51x66 cm

Fläckar, lackskiftning, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning Holland 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3099403
14 000
3099400
13 500
3099400
12 500
3099394
12 000
3099394
11 500

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.