Stolar 1800-tal

442389

STOLAR, 1 par, 1800-talets slut, mahognyfanér, på hjul, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Rum 16

Stolar 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3080380
450
3078303
3080377
3078303

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.