Väggkonsoler

442367

VÄGGKONSOLER, 1 par, barockstil, bronspatinerad keramik, höjd 22 cm

Proveniens: Rashammar

Smärre nagg

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 7

Väggkonsoler

Budhistorik (10 bud)
3098345
850
3097146
3097146
650
3083297
600
3094078
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.